פקר ידפז פרופילים

מוצרים | צור קשר

פקר ידפז פרופילים מתמחה בייצור ובמתן פתרונות למשתמשי הצנרת והקונסטרוקציה. החברה, שהוקמה בשנות ה-70 ומעסיקה כ-120 עובדים במפעל שבקריית מלאכי ובמערכי ההפצה ברחבי הארץ, מהווה זרוע משלימה לליבת פעילותה של קבוצת פקר פלדה בתחום מוצרי התשתית והחקלאות.

כחברה מוטת ייצוא משווקים מוצריה של פקר ידפז צינורות ופרופילים במדינות רבות בעולם, דרך גורמי הפצה בינלאומיים. יתרונותיה מתבטאים ב"סל" פתרונותיה המקיף, ביכולת הייצור הגמישה שלה ללקוחות בארץ ובחו"ל, באיכותם הגבוהה של המוצרים ובכך שהם עוברים גלוון באבץ חם בחברה אחות, פקר ידפז מפעלי גלוון.

פקר ידפז צינורות ופרופילים מונה שש מחלקות:

  • מחלקת מכירות ראשית בקריית מלאכי ומערך מכירות בפריסה ארצית.
  • מחלקת ייצור מחלקת בקרת איכות.
  • מחלקת הנדסת פיתוח.
  • מחלקת משלוחים.
  • מחלקת שירות – בקרת שביעות רצון הלקוח.

מוצרי פקר ידפז עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, מיוצרים על פי התקן הישראלי, ועוברים תהליכי ביקורת קפדניים, לרבות בקרת איכות על ידי מערך בקרת האיכות של החברה, בדיקות לחץ ובדיקות מטעם גורמים חיצוניים – מת"י ומעבדות מטלורגיות המוכרות על ידי מוסדות אירופאיים.

באמצעות אספקת מוצר סופי המוכן להרכבה או להתקנה, ברמת גימור ודיוק על פי דרישה, מספקת פקר ידפז פרופילים ללקוחותיה ערכים מוספים רבים, בראשם חיסכון בעלויות הייצור. על פי קו מנחה זה משקיעה החברה משאבים רבים במחקר ובפיתוח מוצרים מתקדמים לשוק, מסייעת ללקוחותיה בייעוץ ובתכנון פרופילים לכל מטרה, ומלווה אותם על מנת להבטיח כי המוצר הסופי היוצא ממנה נותן מענה מדויק לצורכיהם.

מוצרים

על קווי מוצריה נמנים, בין השאר, צינורות להולכת מים ונוזלים, מגוון צינורות לקונסטרוקציות, פרופילים במבחר אורכים, וסוגים שונים של מעקות כביש. מוצריה העיקריים הם:

צור קשר

צוות פקר ידפז פרופילים ישמח לעמוד לרשותך בכל עת.

טל': 6625166 – 08 (רב קווי)

פקס: 8587592 – 08

דוא"ל: avner@packer.co.il

כתובתנו: רחוב פקר 12,אזור התעשייה קריית מלאכי, ת.ד. 180 מיקוד 83101

 

חזרה לראש העמוד

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם