קונטק זיווד אלקטרוני

קונטק זיווד אלקטרוני, המתמחה במתן פתרונות הנדסיים למערכות זיווד וייצור ארונות לתקשורת מחשבים, נוסדה בעקבות מיזוג בין קבוצת פקר פלדה, הפעילה בתחום הפלדה משנת 1934, לבין חברת סולומון את ססבון תעשיות זיווד, הפעילה בענף הזיווד האלקטרוני משנת 1959. כחברה אחת משלבת קונטק זיווד אלקטרוני את הידע והניסיון רב השנים שנצבר בסלומון את ססבון, יחד עם המוניטין, כושר הייצור והתשתית הניהולית-שיווקית של קבוצת פקר. המפעל המשותף החדש הוקם בשנת 2004 והוא ממוקם באזור התעשייה הצפוני של אור עקיבא.

קונטק מתמחה במתן פתרונות כוללים בתחומים הבאים:

  • ייצור מערכות זיווד, החל משלב האפיון והתכנון דרך ביצוע דגם ועד לייצור סדרתי על פי דרישת הלקוח. פתרונות אלה מיועדים לתעשיות האלקטרוניקה, התקשורת, מוצרים רפואיים ומוצרי צריכה.
  • קו ייצור ייעודי הנותן פתרונות לתחום תקשורת מחשבים הכולל ייצור מגוון רחב של ארונות, ארוניות, חוות שרתים, פנלים, קופסאות וכל החלקים והאביזרים האחרים שבתוך ארון תקשורת.

החברה נתמכת על ידי מערכת מיחשוב ERP מתקדמת, המשלבת את התחומים הלוגיסטיים והפיננסיים לכל אורך שדרת הפעילות של החברה, ומאפשרת ניהול ובקרה ממוחשבים על תהליכי הייצור והמכירה, וקבלת מידע חיוני בזמן אמת.

טכנולוגיות הייצור העיקריות של החברה כוללות מערך מתקדם של מכונות הידראוליות לניקוב CNC, מכונות ממוחשבות לכיפוף בתצורות וברמת דיוק מהמתקדמות בעולם, ריתוך – נקודה, ארגון ו-CO2, ליטוש, החדרת קשיחים, קווי הרכבה של תתי מכלולים ומכלולים, וקו לצביעה באבקה.

מחלקת ההנדסה בקונטק, הפועלת בעזרת תוכנות תיב"מ מובילות, מעניקה גיבוי הנדסי ללקוחות החברה ומספקת שירותי הנדסיים מקיפים, החל משלב התכנון, ייצור אב טיפוס ועד לייצור סדרתי במפעל. המגוון הרחב של חומרי גלם, עיבודים ושירותים מקנה ללקוחות קונטק יתרונות רבים, ביניהם:

  • קבלת מוצר מוגמר מכתובת אחת, האחראית לאיכות ולשירות לאורך כל שרשרת התכנון והייצור, עד לאספקה ללקוח.
  • חיסכון בפסולת ובזמן.
  • חיסכון בעלויות שינוע בין מספר ספקים.
  • ייעוץ הנדסי בפיתוח מוצרים חדשים.
  • ייעוץ מטלורגי בבחירה ובשימוש בחומר.

לאתר הבית של קונטק זיווד אלקטרוני לחץ כאן

צור קשר

צוות קונטק זיווד אלקטרוני ישמח לעמוד לרשותך בכל עת.

טל': 6102000 – 04 (רב קווי)

פקס: 6263965 – 04

דוא"ל: avni@contech.co.il

כתובתנו: רחוב האילן 18, פארק התעשייה הצפוני אור עקיבא ת.ד. 130 מיקוד 30600

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם