פקר ידפז בע"מ
פקר ידפז פלדות איכות
פקר ידפז שירותי פלדה
פקר ידפז פרופילים
פקר ידפז מפעלי גלוון
פקר ידפז פלדות דייק
ימקו ידפז תעשיות
קונטק זיווד אלקטרוני
פ.ל.ה. הנדסת תאורה
פקר ברזל בניין
עמוד הבית >  פלדות ומתכות > ימקו ידפז תעשיות > 
ימקו ידפז תעשיות    

חברת ימקו ידפז, מקבוצת פקר ידפז, מתמחה בפיתוח, בתכנון, בייצור ובשיווק מגוון רחב של חממות ומבנים מודולריים לחקלאות, החל ממבנים פשוטים וכלה במבנים המבוססים על טכנולוגיה מתקדמת מאוד, המשלבת, בין השאר, מערכות פיקוד ובקרה ממוחשבות. בנוסף מספקת ימקו ידפז, על פי דרישה, ציוד משלים לחממות ולמבנים, כגון סוגים שונים של כיסויים, מערכות השקייה, בקרת אקלים ועוד, ועזרים טכניים לחקלאיים, כמו שהדליות ואביזרי הדליה, כבלים, צנרת וכו'.

מגוון המוצרים מאפשר לימקו ידפז להציע ללקוחותיה פתרונות התואמים את צורכיהם, לרבות התאמה לסוגי כיסויי שונים, כגון: פוליאתילן, PVC, פוליקרבונט ועוד.

המבנים מורכבים מפרופילים ומצינורות ברזל מגולוונים בחום, המיוצרים על פי דרישות האיכות המחמירות ביותר. כמו כן מאופיינים המבנים בתהליך הרכבה קל ופשוט, הניתן לביצוע גם על ידי עובדים לא מיומנים, בעזרת הוראות ההרכבה המגיעות כחלק אינטגרלי יחד עם המבנים, וליווי על ידי אנשי המקצוע המנוסים של ימקו ידפז.

לחילופין, על פי בקשת הלקוח, החברה מספקת מבנים מורכבים בשטח, עם או בלי כיסוי, ונושאת בהתאם באחריות ביצוע ההרכבה. כל המבנים מגיעים עם הוראות ההרכבה הנדרשות, ולרשות הלקוחות עומד.

נסיון של למעלה מ-30 שנה, עמידה בתקנים המקובלים בארץ ובעולם, מערכת הבטחת איכות מתקדמת ומערך שירות לקוחות ברמה גבוהה - כל אלה הקנו לימקו ידפז מוניטין מקצועי גבוה בענף החקלאות המקומי והעולמי, ומוצריה משווקים בכל רחבי ישראל ובמדינות רבות בעולם: מכסיקו, דרום אפריקה, ארה"ב, הודו, סין ועוד.

כמי שמחויבת לעמידה בתמורות החלות בחקלאות המודרנית ולדרישות הגבוהות ביותר, ממשיכה כל העת ימקו ידפז בפיתוח של מבנים מתוחכמים, תוך מתן ערכים מוספים רבים ללקוחותיה.


לאתר הבית של ימקו ידפז לחץ כאן

צור קשר

צוות ימקו ידפז ישמח לעמוד לרשותך בכל עת.

טל': 073-2367888  
פקס: 073-2367889

כתובתנו : רחוב המתכנן 28, א.ת. דרומי אשקלון מיקוד 78152 

דוא"ל: yamko@yamko.co.il

yamko1_226

yamko2_150

yamko3_150