פקר ידפז בע"מ
פקר ידפז פלדות איכות
פקר ידפז שירותי פלדה
פקר ידפז פרופילים
פקר ידפז מפעלי גלוון
פקר ידפז פלדות דייק
ימקו ידפז תעשיות
קונטק זיווד אלקטרוני
פ.ל.ה. הנדסת תאורה
פקר ברזל בניין
עמוד הבית >  פלדות ומתכות > פקר ברזל בניין > 
פקר ברזל בניין    
פקר ברזל לבניין הינה שותפות רשומה שרכשה את פעילותה של יעקובי ברזל לבטון בע"מ. השותפות הוקמה בשנת 2011 והינה בבעלות אפריקה ישראל תעשיות בע"מ. מפעלי החברה מתפרשים על פני שטח של 60,000 מ"ר וממוקמים בראשון לציון  ובאזור התעשיה באר טוביה.

עיסוקה העיקרי של חברתנו הוא בתחום עיבוד ושיווק ברזל בניין, ייצור רשתות ואלמנטים מרותכים וייצור כלונסאות פלדה מרותכים לביסוס מבנים. החברה מעניקה פתרונות מגוונים לקהל לקוחותיה בעזרת הציוד החדיש והמשוכלל יותר כיום, צוות עובדים מקצועי ומיומן  המבטיחים ייצור איכותי ומדויק. 

ברזל בניין

ברזל בניין - זה כמו אוויר לנשימה עבור קבלנים, מהנדסי בניין וכל מי שעוסק במלכת הרמת בניינים. כשאנו חושבים על בנייה אנו הולכים בדרך כלל בכיוונים של בטון, בלוקים וצבע, אך חשיבותו של ברזל בניין אינה יורדת מהחשיבות של הבטון, ובמקרים מסוימים אף עולה עליו. בטון הוא תערובת חומרים היוצרת תוצר עמיד מאוד מפני רוחות, מים ופגעים נוספים, אך לברזל יש תכונה חיונית שלבטון אין, וזה יכולת גבוהה מאוד לספוג מכות קשות ולא להתרסק. תכונה זו חשובה במיוחד כשמדברים על אתגרים כגון רעידות אדמה. ניעור חזק כל כך של בטון יגרום לקריסתו, אך הרבה בניינים שורדים רעידות אדמה בגלל שהמבנה מחוזק בברזל בניין.

למעשה ברזל הפך להיות חלק בלי נפרד מהבנייה המודרנית במאה ה-20, כאשר הבנייה עלתה לגובה. בנייה מסוג זה מצריכה מהקומות הנמוכות יותר לשאת משקל גדול מאוד, ולכן נולד הצורך בבנייה חזקה יותר ממה שהיה עד כה.

מה עוד חשוב בברזל בניין

חשוב לא פחות זה היכולת של הספק לעמוד בלוחות הזמנים שלכם. קבלני בנייה ושיפוצים מתחייבים ללוחות זמנים ללקוחות שלהם. עיכובים הנובעים כתוצאה מאי אספקת חומרי בניין אינם באים בחשבון. יש לזכור שמדינת ישראל אינה יצרנית אלא יבואנית של ברזל בניין, ולכן ספק הברזל בניין צריך להיות ותיק ומאורגן בתהליך הייבוא שלו.

אחרי שדאגתם לשני הדברים החשובים הללו, במידת האפשר כדאי גם לפנות לספק קרוב למקום הבנייה. הסיבה לכך היא שבצורה זו תקבלו שירות מהיר יותר ולכך יהיו השפעות חיוביות על קצב העבודה.

אודות החברה

מפעלי החברה מתפרשים על פני שטח של  60,000 מ"ר וממוקמים בראשון לציון (שני מפעלים) ובאזור התעשיה באר טוביה על יד צומת קסטינה (מלאכי).
עיקר עיסוקה של החברה הוא בתחום שיווק ועיבוד ברזל בניין , ייצור רשתות ואלמנטים מרותכים וייצור כלונסאות פלדה מרותכים לביסוס מבנים. החברה מעסיקה עובדים מיומנים ונותנת פתרונות מגוונים בכל הקשור לאספקת הברזל לבניין  בעזרת ציוד חדיש ומשוכלל וצוות עובדים מקצועי  ומיומן שמומחה בעבודות ברזל לבניין המבטיחים ייצור איכותי ומדוייק.

החברה מעניקה לקבלנים ולבונים הפרטיים מגוון  שירותים ייחודיים תחת מטריה אחת: 
לקוחות החברה נהנים מתמיכה טכנית החל משלב הוצאת רשימה מתוכנית, אספקת פלדה חתוכה ומכופפת, קשירה בחבילות לפי דרישות הלקוח וכן מתן ייעוץ הנדסי בכל הנוגע להחלפת פלדה קשורה לרשתות (כולל רשתות חתוכות ומכופפות לפי תכנית). בנוסף, מייצרת החברה  כלונסאות מרותכים בהתנגדות חשמלית בשיטה ייחודית המאפשרת חסכון של עד 20 אחוז במשקל הפלדה ויצור כלונסאות ללא הגבלת אורך וביחידה אחת ! (פטנט רשום מספר 139398).

מוצרי החברה זוכים לאישור  מכון התקנים ובנוסף   לאישור ISO 9002  המוענק לחברות בגין מערכת איכות ברמה הגבוהה ביותר. אישורים אלה מבטיחים שמוצרי החברה מתאימים לתקן הישראלי וכן שצוות החברה הינו מקצועי ומכיר בחשיבות התאמת המוצרים ללקוח בנוסף להתאמה לתקנים הישראלים והבין לאומיים.