אודות

מובילה עולמית בתחום מוצרי המתכת והפלדה

פקר פלדה תעשיות היא מחלוצות תעשיית הפלדה ומוצרי המתכת בישראל. החברה נוסדה בשנת 1934 כחברה ליבוא ושיווק פלדה ומאז ועד היום הינה החברה המובילה בתחומה. כיום, החברה מעסיקה כ 280 עובדים במפעלים מתקדמים הפזורים בארבעה מיקומים ברחבי הארץ. החברה מתמחה באספקת חומרי גלם ומוצרי מתכת ונחשבת לספינת הדגל של התעשייה בישראל. 

חברות הקבוצה מקפידות להיות תמיד בחזית הטכנולוגיה ולהישאר מעודכנות בכל החידושים בעולם במטרה להביא ללקוחותיה בארץ ובעולם את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר. הנהלת הקבוצה תמיד פועלת עם הפנים קדימה בצורה פתוחה ומובילה תהליכי שינוי, התייעלות והתחדשות מתמדת.

טכנולוגיות עדכניות ורוח צעירה ורעננה

קבוצות פקר פלדה תעשיות מספקת במסגרת פעילותה את השירותים והמוצרים הבאים:

לחברות הקבוצה יתרונות בולטים הנובעים מהמוניטין המצוין שיצרה לעצמה בשוק עם השנים ומציעה ללקוחותיה ערכים מוספים אשר הופכים אותה לבחירה הראשונה של מרבית החברות והארגונים בתחום בישראל. 

לקוחות החברה הינם מהמובילים בתעשיית הפלדה בארץ ובחו"ל וכן ארגונים גדולים וממשלתיים. עם השנים, לקוחות החברה הפכו לקהל נאמן ועקבי אשר סומך את ידיו על צוות החברה המקצועי והתוצרים המדוייקים אותה היא מספקת.

מגוון רחב של מוצרים ושירותים

חברות הקבוצה עוסקות בתחומים הבאים ובכל אחד מהם נחשבת למובילה הן מבחינת האיכות והן מבחינת השירות אותו היא מספקת ללקוחותיה:

  • פרופילים – ייצור ושיווק של פרופילים, צינורות וברזל מקצועי
  • שירותי פלדה – עיבוד ושיווק מוצרי פח ופלדה
  • מתכות איכות – מסחר באלומיניום, נירוסטה, מתכות עיליות ופלדות כלים
  • שירותי גילוון באבץ חם – הגנה מפני קורוזיה 

יכולותיה הלוגיסטיות המתקדמות של החברה מאפשרים לה להציע יכולת אספקה בלוחות זמנים קצרים ומעמידה לרשות לקוחותיה את המיומנות אשר צברה עם השנים ברכש פלדות.

/ 5.

דילוג לתוכן