מתחם חממות ימקו פקר
פקר תעשיות חממות ובנייה קלה

ימקו ידפז תעשיות - חממות ומבנים מודולריים לחקלאות

חברת ימקו ידפז, מקבוצת פקר פלדה תעשיות, מתמחה בפיתוח, תכנון, ייצור ושיווק מגוון רחב של חממות ומבנים מודולריים לחקלאות, החל ממבנים בסיסיים וכלה במבנים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות , המשלבות, ביןהיתר, מערכות פיקוד ובקרה ממוחשבות.

ימקו ידפז מספקת, על פי דרישה, ציוד משלים לחממות ולמבנים, כגון סוגים שונים של כיסויים, מערכות השקיה, בקרת אקלים מערכות אוורור וחימום , ועזרים טכניים לחקלאיים, כמו אביזרי הדליה, כבלים, צנרת וכיוב.

פתרונות לפי דרישה

מגוון המוצרים מאפשר לימקו ידפז להציע ללקוחותיה פתרונות התואמים את צורכיהם, לרבות התאמה לסוגי כיסויי שונים, כגון: פוליאתילן, PVC, פוליקרבונט כיסוי אטום ועוד.

המבנים מורכבים מפרופילים ומצינורות ברזל מגולוונים , המיוצרים על פי דרישות האיכות המחמירות ביותר. כמו כן מאופיינים המבנים בתהליך הרכבה קל ופשוט, שאינו דורש ריתוך בשטח. לרשות לקוחותינו עומד ליווי על ידי אנשי המקצוע המנוסים של ימקו ידפז.

לחילופין, החברה מספקת מבנים מורכבים בשטח, עם או בלי כיסוי, ונושאת בהתאם באחריות ביצוע ההרכבה. לימקו ניסיון של למעלה מ-30 שנה, תוך עמידה בתקנים המקובלים בארץ ובעולם, מערכת הבטחת איכות מתקדמת ומערך שירות לקוחות ברמה גבוהה – כל אלה הקנו לימקו ידפז מוניטין מקצועי גבוה בענף החקלאות המקומי והעולמי, ומוצריה משווקים בישראל ובכל רחבי העולם בשיווק ישיר.

כמי שמחויבת לעמידה בתמורות החלות בחקלאות המודרנית ולדרישות הגבוהות ביותר, ממשיכה כל העת ימקו ידפז בפיתוח של מבנים מתוחכמים, תוך מתן ערך מוסף גבוה ללקוחותיה.

איש קשר

073-2368891     SALESYM@YAMKO.CO.IL

חממות