פרופילים

פעילות החברה בתחום הפרופילים מתבצעת באמצעות החברות "פקר ידפז פרופילים בע"מ" אשר מהווה את הזרוע היצרנית של הפעילות וחברת "פקר ידפז פרופילים שיווק" בע"מ המהווה את הזרוע השיווקית של הפעילות. החברה מתמחה בייצור ושיווק צינורות (עם ובלי תפר) בקטרים "0.5 – "10 ופרופילים במידות 15X15 עד 200X200 בעוביים שונים. כמו כן, עוסקת החברה במתן פתרונות, בהתאם לצורכי הלקוח, בתחום החממות כגון: פטות, מרזבים וצינורות, וכן מספקת פתרונות מגוונים בתחום האנרגיה הסולארית וצינורות הולכה לכיבוי אש.

בנוסף, החברה מייצרת ומשווקת מעקות כביש במגוון דגמים ורמות בטיחות שונות. החברה משווקת ברזל מקצועי ומחזיקה מלאי מגוון של מוצרים שונים.

חומר הגלם העיקרי של הפעילות הינה פלדה מעורגלת בחום ובנוסף החברה משווקת מוצרים מוגמרים כגון צינורות וחלקים מעובדים.

בבעלות החברה ציוד הכולל, בין היתר, קווי חיתוך פלדה שטוחה באופן אורכי (Slitter), מכונות ייצור צינורות ופרופילים, מכונות ערגול לייצור מרזבים ומעקות כביש.

פעילות השיווק של החברה מתנהלת בשני מישורים:

1. שיווק מוצרי החברה המיוצרים בישראל
2. ביצוע פעילויות סחר לייבוא מוצרים מוגמרים ומכירתם ללקוח הסופי.

פעילות הסחר של החברה מאפשרת לחברה גמישות בקביעת תמהיל המכירות מייבוא / ייצור מקומי. 

יתרונותיה של החברה מתבטאים בסל הפתרונות המקיף אותה היא מציעה ללקוחותיה, ביכולת הייצור הגמישה שלה, באיכותם הגבוהה של המוצרים אותם היא מייצרת ומספקת.

יתרון נוסף אשר תורם לאיכות התוצר הסופי אותו החברה מספקת היא העובדה שמוצריה עוברים תהליך של  גלוון באבץ חם בחברה אחות, "פקר ידפז מפעלי גלוון".

מוצרי החברה עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, מיוצרים על פי התקן הישראלי, ועוברים תהליכי ביקורת קפדניים, לרבות בקרת איכות על ידי מערך בקרת האיכות של החברה, בדיקות לחץ ובדיקות מטעם גורמים חיצוניים – מת"י ומעבדות מטלורגיות המוכרות על ידי מוסדות אירופיים.

באמצעות אספקת מוצרים סופיים המוכנים להרכבה או להתקנה, ברמת גימור ודיוק על פי דרישה, מספקת החברה החברה ללקוחותיה ערכים מוספים רבים, בראשם חיסכון בעלויות הייצור. על פי קו מנחה זה משקיעה החברה משאבים רבים במחקר ובפיתוח מוצרים מתקדמים לשוק, מסייעת ללקוחותיה בייעוץ ובתכנון פרופילים לכל מטרה, ומלווה אותם על מנת להבטיח כי המוצר הסופי היוצא ממנה נותן מענה מדויק לצורכיהם.

דילוג לתוכן