פרופילים פקר פלדה תעשיות
פרופילים ייצור צינורות SML

פקר ידפז פרופילים

פקר ידפז פרופילים מתמחה בייצור ובמתן פתרונות למשתמשי הצנרת הקונסטרוקציה ומעקות בטיחות. החברה, שהוקמה בשנות ה-70 בקריית מלאכי מהווה זרוע משלימה לליבת פעילותה של קבוצת פקר פלדה בתחום מוצרי התשתית והחקלאות.

יתרונותיה מתבטאים ב"סל" פתרונותיה המקיף, ביכולת הייצור הגמישה שלה, באיכותם הגבוהה של המוצרים ובכך שהם עוברים גלוון באבץ חם בחברה אחות, פקר ידפז מפעלי גלוון.

מוצרי החברה עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, מיוצרים על פי התקן הישראלי, ועוברים תהליכי ביקורת קפדניים, לרבות בקרת איכות על ידי מערך בקרת האיכות של החברה, בדיקות לחץ ובדיקות מטעם גורמים חיצוניים – מת"י ומעבדות מטלורגיות המוכרות על ידי מוסדות אירופאיים.

באמצעות אספקת מוצר סופי המוכן להרכבה או להתקנה, ברמת גימור ודיוק על פי דרישה, מספקת החברה החברה ללקוחותיה ערכים מוספים רבים, בראשם חיסכון בעלויות הייצור. על פי קו מנחה זה משקיעה החברה משאבים רבים במחקר ובפיתוח מוצרים מתקדמים לשוק, מסייעת ללקוחותיה בייעוץ ובתכנון פרופילים לכל מטרה, ומלווה אותם על מנת להבטיח כי המוצר הסופי היוצא ממנה נותן מענה מדויק לצורכיהם.

תמונה יפה - ייצור פרופילים SML

מוצרים

על קווי מוצריה נמנים, בין השאר, צינורות להולכת מים ונוזלים, מגוון צינורות לקונסטרוקציות, פרופילים במבחר אורכים, וסוגים שונים של מעקות כביש.

איש קשר