לוגו פקר פלדה

מינוי מיכאל חאייט לתפקיד מנכ"ל קבוצת פקר פלדה תעשיות

לקוחות וחברים יקרים,

שלום רב,

אני שמחה לעדכנכם על מינויו של מיכאל חאייט לתפקיד מנכ"ל קבוצת פקר פלדה תעשיות, המהווה את אחת מספינות הדגל של התעשיה הישראלית, ואשר מספקת לרבים מכם מוצרים ושירותים משך שנים רבות.

מינוי זה הינו לאחר חמש שנים בהן מיכאל מכהן בקבוצה בהצלחה רבה, כשבתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל פעילות הגילוון והצבע.

במקביל אנו ניפרדים מגיל בליסיאנו ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו. גיל ניווט את הקבוצה בימים קשים תוך כדי התווית דרכי נועם ושלום באמצעות מתן דוגמא אישית ונחישות בצדקת הדרך.

מתוך הכרה כי הצלחת לקוחותינו הינה הצלחתנו שלנו, אנו מחוייבים לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בייצור ובשיווק פתרונות, התואמים את צורכי הלקוחות ואת מגמות השוק המשתנות, תוך רמת מקצועיות ושירותיות גבוהה.

כקבוצה "מכוונת לקוח" אנו שואפים לתת ללקוחותינו ערכים מוספים רבים, המתבטאים, בין היתר, בחיסכון בעלויות הייצור, קבלת תפוקה מקסימלית מחומרי הגלם וליווי לאורך תהליכי העבודה. יתרונות הקבוצה מתבטאים בהיותה One Stop Shop לרכישת "סל" מוצרים רחב, יכולת ייצור גמישה ומערך ציפויים באיכות גבוהה של גילוון בטבילה באבץ חם וצביעה באבקה.

אנו מחזיקים מלאי גדול ומגוון מאד של חומרי גלם, באיכויות שונות, ובהתאם לצורכי הלקוח. כל זאת תוך שימת דגש על נושא הבטחת האיכות – תהליכי בקרה פנימיים קפדניים, הסמכה לתו התקן ISO 9001:2015, והישענות על ניסיון עשיר ביותר של צוות מקצועי ומיומן.

בהזדמנות זו ברצוננו להודות לכולכם על שנים של שיתוף פעולה ועבודה משותפת עם פקר ומנהליה, ולאחל לחיזוק הקשר ולהגדלת הפעילות המשותפת בכל תחומי הפעילות של הקבוצה. מנהלי הפעילויות ומערך אנשי המכירות עומדים לשירותכם וישמחו לתת מענה לכל דרישה או בקשה.

בכבוד רב,
רגינה אונגר, יו"ר
פקר פלדה תעשיות בע"מ

Tags: No tags

Comments are closed.