פקר פלדה תעשיות

פקר פלדה נוסדה בשנת 1934 על ידי נפתלי פקר כחברה לייבוא ולשיווק פלדה, בעיקר עבור ייצור חקלאי. בתחילת שנות ה-50 עבר שרביט הניהול של פקר פלדה ליוסף, בנו של נפתלי. ההתפתחות הטכנולוגית והפיתוח המואץ באותם הימים הביאו את פקר פלדה להרחיב את פעילותה בתחום הפלדות והמתכות. 

IMAGESfromPDF-07
IMAGESfromPDF-03

בחלוף עשור, במהלך שנות ה-80, ביססה פקר פלדה את מעמדה כאחת מקבוצות התעשייה הגדולות והמובילות בישראל, שהציעה מגוון רחב מאוד של פתרונות פלדה איכותיים וזמינים, והטמיעה סטנדרטים חדשניים בתחום שירות לקוחות. באמצע שנות ה-90 עבר ניהול הקבוצה ל"נלי," המשתייך לדור השלישי במשפחת פקר. בתקופתו שקד נלי על הרחבת הפעילות התעשייתית של הקבוצה בארץ ובעולם, באמצעות רכישות מפעלים, מיזוגים עסקיים ויצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גורמים שונים.

בשנת 2003, מוזגו פעילויות הפלדה של קבוצת פקר פלדה יחד עם פעילויות חברת "ידפז", לחברה משותפת אחת: פקר ידפז שמה,

בהמשך שונה שמה ל"פקר פלדה תעשיות".

כיום, למעלה מ-70 שנה לאחר היווסדה, מהווה קבוצת פקר פלדה אחת מ"ספינות הדגל" של התעשייה הישראלית. בבעלותה המלאה או החלקית מפעלים רבים בארץ.

למרות היותה קבוצה ותיקה, מתאפיינת סביבת העבודה בחברות פקר פלדה בדינמיות וברוח צעירה. הקבוצה מזוהה יותר מכל עם ניהול מתקדם ואיכותי, המכוון להשקעה בתחומי פעילות חדשים, ליצירת שותפויות אסטרטגיות מקומיות ובינלאומיות, ולפיתוח מתמיד של העסקים הקיימים. כל זאת תוך שמירה על תרבות ארגונית ייחודית הדוגלת בחתירה למצוינות בד בבד עם טיפוח "גאוות יחידה" ודאגה לפרט, במישורים האישי והמקצועי.

כמי שפועלת עשרות שנים בשירות התעשייה הישראלית ורואה בהצלחת לקוחותיה את הצלחתה שלה, מחויבת פקר פלדה בהמשך העשייה והפיתוח אל מול אתגרי המחר, על פי אבני הדרך שהונחו בראשית דרכה – יזמות, יצירתיות וחדשנות.

חממות
1 +
פרוייקטים
מפעלים
1 +
עובדים
+
לקוחות מרוצים

קצת היסטוריה...